2019 yılının en iyi PlayStation 4 oyunları! - Page 1

Final Fantasy XIV: Shadowbringers
Yeni Trust sistemi ile Warrior of Darkness olarak yeni bir yolculuğa çıkarken nefes kesici yeni mekanları keşfet, yeni oynanabilir ırkları aç, heyecan verici işlerde ustalaş ve önemli karakterlerle omuz omuza savaş!

2019 yılının en iyi PlayStation 4 oyunları! - Page 2

NieR: Automata - Game of the YoRHa Edition
Dünya dışı istilacılar, makine yaşam formlarını kullanarak ansızın saldırıya geçtiler. Bu çıkmazdan kurtulmak için savaşa yeni bir android asker türü gönderildi: YoRHa mangası. Eleştirmenlerden tam not almış ödüllü NieR:Automata™, büyüleyici aksiyon dünyasını çekici bir hikâye ile incelikle harmanlayan yeni ve harika bir aksiyon rol yapma oyunudur

2019 yılının en iyi PlayStation 4 oyunları! - Page 3

Resident Evil 2 Remake
Yeni 3. şahıs görünümü kullanıp Raccoon City'nin zombi virüsü bulaşan bölgelerini keşfederken Leon Kennedy ve Claire Redfield için özel seferleri şimdi Capcom'un patentli RE Engine motoru ile geliştirilmiş olarak oyna. Yeni bulmacalar, hikayeler ve bölgeler hem yeni hem de deneyimli hayranlara korkutucu yeni sürprizler getirecek!

2019 yılının en iyi PlayStation 4 oyunları! - Page 4

Sekiro Shadows Die Twice
Sekiro™: Shadows Die Twice'ta ölümün eşiğinden kurtulan gözden düşmüş 'tek kollu bir kurtsun'. Karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüzleşirken Japonya'da 1500'lü yılların sonlarındaki Sengoku dönemini keşfet. Ölümcül protez aletleri ve ninja yeteneklerini kullanırken kanlı bir çatışmada gizlilik, dikey zikzak ve ilkel kafa kafaya çarpışmayı bir araya getir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.