2019 yılının en iyi Xbox One oyunları! - Page 1

Resident Evil 2 Remake
1998 yılının Eylül ayında, ölümcül bir virüs Raccoon City sakinlerini sarıyor, insan yiyen zombilerin sokaklarda gezdiği şehri hayatta kalanlar için kaosa sürüklüyor. Benzersiz bir adrenalin patlaması, sürükleyici hikaye ve tarifsiz korkular sizi bekliyor. Resident Evil 2'nin geri dönüşüne tanık olun.

2019 yılının en iyi Xbox One oyunları! - Page 2

Sekiro Shadows Die Twice
Shadows Die Twice'ta ölümün eşiğinden kurtulan gözden düşmüş "tek kollu bir kurtsun". Kadim bir soydan gelen genç bir lordu korumaya ant içtiğin için kendini Ashina klanı da dâhil çok sayıda düşmanın hedefi olarak bulacaksın. Genç lort yakalandığındaysa onurunu geri kazanmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmaktan seni hiçbir şey alıkoyamayacak, ölümün kendisi bile.

2019 yılının en iyi Xbox One oyunları! - Page 3

Monster Hunter World Iceborne
Yeni görevler, canavarlar, silahlar, zırhlar ve hikaye avcılığını sonraki seviyeye taşımanı bekliyor!

2019 yılının en iyi Xbox One oyunları! - Page 4

Formula 1 2019
Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanan 2019 Formula 1 ve Formula 2 Şampiyonalarının resmi video oyunudur. Stüdyo tarafından geliştirilen Formula One serisinin onikinci ismidir. Oyun 28 Mart 2019'da Codemasters tarafından duyurulmuştur.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.