Oyun

2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkacak oyunlar!

Oyun severler için hazırladığımız bu içeriğimizde, 2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkacak olan oyunları bir araya getirdik.

2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkacak oyunlar! - Page 1

Geçtiğimiz yıl hem PC hem PlayStation hem de Xbox için fazlası ile hareketli bir sene oldu. Özellikle de yıl sonuna doğru çıkan yeni nesil konsolları tanıtma amacı ile hazırlanan bir çok oyuna şahit olduk.

Yine de her geçen gün yeni oyunların dahil olduğu oyun dünyası oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Şimdiden 2021 yılında çıkacak olan yeni nesil oyunları merakla araştırmaya başlayan oyuncular için hazırladığımız bu içerik, merakınızı bir nebze olsun giderecek, belki de sizleri daha da meraklandıracak.

Bu içeriğimizde yalnızca 2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkacak olan oyunları listeledik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Mart ayında PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch, Stadia için çıkacak olan oyunları oynama imkanı bulacağınız, bu yeni oyunların olduğu listemize hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkacak olan oyunlar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.