CHRONO MA: GIA - CHRONO MA: GIA, geniş karakter yelpazesi ile birlikte bizlere kartlar ile sınırsız strateji imkanı sunuyor. Eğer sizler de yeni stratejiler oluşturarak rekabet etmeyi seviyorsanız, ücretsiz olan bu oyunu deneyebilirsiniz. Bu yeni kart oyunu haftanın en iyi iOS oyunları arasına ilk sıradan giriyor.

Cobi Golf Shots - Eğlenceli bir golf oyunu olan Cobi Golf Shots, oldukça basit ve keyifli bir oyun olarak öne çıkıyor. Fazla uğraşmadan vakit öldürecek bir oyun arıyorsanız Cobi Golf Shots oyunu tam size göre. Boyut olarak küçüklüğü ve işlevselliği ile Cobi Golf Shots, haftanın en iyi iOS oyunları arasında yer alıyor.

Dead Rivals-Zombie MMO - Büyük kitleler tarafından sevilen zombi temalı oyunların son ayağı olan Dead Rivals-Zombie MMO, isminden de anlaşılacağı üzere bir MMORPG oyunudur. Geniş haritası ve içerdiği aksiyon ile birlikte MMORPG oyunu sevenler için oldukça başarılı bulunan bu yeni oyun, haftanın en iyi iOS oyunları arasına girmeyi başarıyor.

Fishing Strike - Dünya üzerinde binlerce balık türü bulunuyor. Fishing Strike adlı oyunda, tüm dünyayı bu balık türlerini yakalamak için geziyoruz. Gerçekçi grafikleri ve haritasıyla yeni nesil bir oyun olan Fishing Strike’da topladığınız balıklarla birlikte kendi akvaryumunuzu oluşturuyorsunuz. Yeni piyasaya sürülen Fishing Strike, şimdiden listelerde üst sıralara çıkmaya başladı. Gösterdiği başarı sebebiyle Fishing Strike, bizim listemizde de haftanın en iyi iOS oyunları arasında yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.