Oyun

24 TL'lik oyun ücretsiz oldu!

Humble Bundle ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer ise 24 TL'lik bir oyun herkese ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

24 TL'lik oyun ücretsiz oldu!

Ağustos 2013'te çıkış yapan hikaye odaklı keşif oyunu Gone Home Humble Bundle üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

24 TL'lik oyun ücretsiz oldu!

Humble Bundle, oyunun DRM-free yani kopya koruması olmayan sürümünü ücretsiz veriyor. Humble Bundle'a hesabınızla giriş yaptıktan sonra direkt olarak bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. İlgilenenler buradan ulaşabilir. Oyun 5 Mayıs'a kadar ücretsiz dağıtılacak.

Bir yıl geçtikten sonra kayıp ailenizi bulmak için nihayet eve döndünüz ve ev bomboş. Ters giden bir şey var. Herkes nerede? Ve neler oldu?
 
Arbor Hill'de normal görünen bir evin tüm ayrıntılarını inceleyerek burada yaşamış olan insanların hikâyelerini öğrenin. Tüm çekmeceleri ve kapıları açın. Nesneleri alın ve ipuçlarını ortaya çıkarmak için onları dikkatle inceleyin. Ve parça parça, kayıp ailenizin yaşadığı olayları gün yüzüne çıkarın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.