25 MB’ın altında en iyi 10 Android oyun - Page 1

Word Academy:

Kelime oyunları sevenler için İngilizce gerektiren ancak oldukça eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. 3×3 kutucuklara rastgele yerleştirilen harflerden kelime türetmeye çalışıyorsunuz.

25 MB’ın altında en iyi 10 Android oyun - Page 2

Stick Hero:

Stick Hero ilginç bir yetenek oyunu. Platformlar arasından yürümeniz gerekiyor ve elinizde köprü olarak kullanabileceğiniz bir çubuk var. Bu çubuğu en uygun uzunluğa getirip karşı platforma koyup, üzerinden yürümeniz gerke. Çubuk yeterince uzun olmaz veya çok uzun olursa yere düşersiniz.

25 MB’ın altında en iyi 10 Android oyun - Page 3

Knights of Pen & Paper +1:

Tur bazlı RPG meraklıları bu listeden mutsuz ayrılmayacak. Knights of Pen & Paper +1 isimli oyun pixel grafikleri ile dikkat çekiyor. Oldukça fazla çeşitte büyücüler, şovalyeler ve canavarlar ise tur bazlı RPG sevenler bu oyunu denemeli.

25 MB’ın altında en iyi 10 Android oyun - Page 4

Granny Smith:

Granny Smith isimli oyunda amacımız elmaları toplayarak para kazanmak. Oyunda boyutuna göre etkileyici bir fizik motoru var. Efektleri, oyunun hızlı yapısı oldukça eğlenceli.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.