Oyun

2x2 ile hem eğlenin hem öğrenin

2x2 oyunu, iOS ve Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz hem eğlenceli hem de eğitici bir bulmaca deneyimi sunuyor.

2x2 ile hem eğlenin hem öğrenin

Uygulama mağazalarında birçok oyun bulunuyor ve bu oyunlar içinde Türk geliştiricilere ait oldukça güzel oyunlar da mevcut. Bunlardan biri olan 2x2 oyunu, iOS ve Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz hem eğlenceli hem de eğitici bir bulmaca deneyimi sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu, özellikle matematik tabanlı bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin kesinlikle denemesi gerekiyor.

 1464780315_2x2-oyun.png

Oyunun en iyi özelliği ise oyunu oynadığınız süre içerisindeki istatistiklerinizi en doğru şekilde gösteriyor olması. Oyunda son derece sade ve yalın bir tasarım anlayışına yer verilmiş. Göz yormayan tasarım şıklıktan da ödün vermiyor ve ortaya göze de hitap eden bir deneyim çıkartıyor.

Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan diğer oyunlarda gördüğümüz gibi "2x2" de doğru yaptıkça oyun zorlaşıyor. 2x2 boş zamanlarını zihin çalıştıran bir oyunla değerlendirmek isteyenlere hitap eden eğlenceli bir yapım. Denemenizi tavsiye ederiz.

Aşağıdaki linklerden oyunu Android ve iOS için indirebilirsiniz...

App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/2x2-puzzle/id1117519692?l=tr

Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tiawy.txt

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.