Oyun

5000 TL ödüllü Warface Turnuvasına kayıtlar başladı

Warface’in keyfi Adeks İnternet Cafe’de çıkar.

5000 TL ödüllü Warface Turnuvasına kayıtlar başladı

Crytek’in %100 Türkçe, ücretsiz online FPS oyunu Warface artık İstanbul’un en popüler internet cafe zinciri Adeks’te. İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde Barbaros Caddesi üzerinde yer alan ve yıllardır oyunseverlerin uğrak yeri haline gelen Adeks İnternet Cafe’de Warface temasını görebilirsiniz. Bu sürprizler mekânda yer alan özel duvar giydirmeleri ve Warface logosu ile sınırlı değil. Adeks’ten Warface’e girdiğiniz an, özel bonuslar kazanacaksınız.

Bu bonuslar: +%25 Cephane Puanı, +%20 Deneyim Puanı ve +15 Warface Doları. Ayrıca özel kaplamalı Premium Eagle Eye tabancası ve Premium Denizci Bıçağı da sizi bekliyor.

 1470993952_adekswarface1.jpg

Birbirinden usta oyuncularla tanışıp birlikte Warface oynayabileceğiniz en güzide mekânlardan olan Adeks’te, bu özel bonusları kaçırmayın.

Warface’in internet kafe desteği ise katlanarak devam edecek. 5000 TL ödüllü Yaz Sezonu Turnuvasında derece giren internet kafelerin sahiplerini de ayrıca toplam 2000 TL ödül bekliyor. Detaylı bilgi için www.bit.ly/wfadeks adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Warface’e kayıt olmak için www.warface.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

1470993968_adekswarface3.jpg

Crytek’in %100 Türkçe, ücretsiz online FPS oyunu Warface’in Yaz Sezonu Turnuvası’na ilgi büyük. Birbirinden iddialı FPS oyuncularının klanlarıyla katılacağı turnuvada ödül olarak toplam 5000 TL verilecek.

Birbirinden heyecanlı savaşlara sahne olan Warface’te işler daha da kızışıyor. Bu sefer işin ucunda 5000 TL ödül var. 27 Ağustos’ta başlayacak olan turnuvanın ödülleri; birinciye 2500 TL, ikinciye 1500 TL, üçüncüye 1000 TL.

Turnuva kayıtları başladı. Kendisine ve takım arkadaşlarına güvenen oyuncuların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Başvuru süresi 24 Ağustos Çarşamba saat 16.00’da sona eriyor.

Hemen Warface’e kayıt olmak için www.warface.com adresini, turnuva detaylarını ve kuralları görmek içinse http://bit.ly/wfturnuva2 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.