Oyun

Absolver bu hafta sonu Steam'de ücretsiz!

Bu hafta sonu Steam kullanıcıları Absolver'ı ücretsiz bir şekilde indirebilirler.


Hotline Miami ve Serious Sam oyun serilerinin yayıncılığını üstlenmiş olan Devolver Digital, her yıl onlarca yeni oyunu bizimle buluşturmaya devam ediyor. 2009 yılında kurulan ABD merkezli firmanın en yeni oyunlarından biri de geçtiğimiz sene Ağustos sonu itibariyle çıkışını yapan Absolver.

Geçtiğimiz ay PlayStation Plus ile hediye edilen oyun, şimdi de Steam kullanıcıları için geliyor. Tek farkı, sadece sınırlı bir süre içerisinde oynayabilecek olmanız. Bu hafta sonu Steam kullanıcıları Absolver'ı ücretsiz bir şekilde indirebilirler ve doyasıya dövüşün tatminkarlığına ulaşabilirler.

Absolver bu hafta sonu Steam'de ücretsiz!

Bu süre boyunca ve takip edecek 5 gün içerisinde oyun, yüzde 50 indirimle satın alınabilecek. Normalde 49 TL'ye satılan oyun, 10 Ağustos tarihine kadar 24.50 TL'den satışa sunulmuş durumda. Eğer siz de Absolver'ı iki gün boyunca ücretsiz oynamak ve ya satın almak istiyorsanız buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Oyunun nasıl bir yapı sunduğunu daha iyi anlamanız adına sizler için bir oynanış videosu eklemeyi de ihmal etmedik. Yukarıdan oyunun nasıl bir zorluk derecesine sahip olduğunu görebilirsiniz. Biraz yetenek istediği doğrudur. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.