Oyun

Acer Predator Triton 900 tasarımı ile şaşırtıyor!

IFA 2018 etkinliği kapsamında Acer, yeni oyuncu bilgisayarını kullanıcıların beğenisine sundu. Acer Predator Triton 900'ü farklı kılan özelliklerden biriyse tasarımı. İşte detaylar!

Acer Predator Triton 900 tasarımı ile şaşırtıyor!

Genel olarak oyuncular dizüstü bilgisayarlar üzerinden oyun oynamaktan kaçınırlar. Bu bilinen bir gerçek.

Ancak teknolojinin ilerlemesi ve bunun ürünlere yansımasıyla beraber son derece güçlü bir donanıma sahip olan oyuncu dizüstü bilgisayarları performans olarak masaüstü bilgisayarları geçmeye başladı bile.

Aslına bakarsanız oyuncuları dizüstü bilgisayarlardan uzak tutan en büyük etken tasarım. Oyuncu oyun oynarken rahat etmek ister, konfor arar. Monitörün yüksekliğini ya da size olan yakınlığını ayarlamak için masaüstünde olduğu gibi bir ayar çekmek ne yazık ki dizüstü bilgisayarlarda mümkün olmaz.

Bu konuda dert yanan oyunculardan biriyseniz eğer hiç üzülmenize gerek yok çünkü bu sorunu aşabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız.

Acer Predator Triton 900 tasarımı ile şaşırtıyor!

IFA 2018 etkinliği kapsamında Acer, yeni oyuncu bilgisayarını kullanıcıların beğenisine sundu. Acer Predator Triton 900'ü farklı kılan özelliklerden biriyse tasarımı. Triton 900’ü bu kadar özel kılan şey monitörün tamamıyla sizin zevkinize göre hareket ettirilebiliyor oluşu.

Acer tarafından dizayn edilen bu tasarım sayesinde monitörü istediğiniz gibi yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyorsunuz.

Acer Predator Triton 900’ün özellikleri, fiyatı ya da piyasaya çıkacağı tarih hakkında henüz Acer bir bilgi paylaşımında bulunmuş değil. Ancak oyunlar konusunda tam performans garantisi veren firma, oyun kültürüne yeni bir çağı getirecekleri konusunda da oldukça iddialı konuşmalar yaptı.

Bakalım Acer Predator Triton 900, oyuncuların dikkatini çekebilecek ve yeni bir oyun oynama anlayışını oyunculara aşılayabilecek mi hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.