Oyun

50 TL'lik oyun ücretsiz oldu!

Humble Bundle ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer ise 50 TL'lik bir oyun herkese ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

50 TL'lik oyun ücretsiz oldu!

Triumph Studios tarafından geliştirilen ve 31 Mart 2014 tarihinde çıkış yapan sıra tabanlı strateji oyunu Age of Wonders 3 Humble Store'da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

Age of Wonders 3 artık ücretsiz!

Oyunu ücretsiz almak için ilk olarak buraya gidin, "Get the Game" yazan yeşil tuşa basın ve devamındaki talimatları izleyin. İşlemi tamamlandıktan sonra mail adresinize gelecek kodu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz.

50 TL'lik oyun ücretsiz oldu! - Resim : 1

Age of Wonders 3, 11 Mayıs Türkiye saati ile 20:00'a kadar ücretsiz dağıtılacak. Steam kütüphanenize ekledikten sonra oyun sizde kalacak. 20 yıla yakın bir geçmişi olan oyun serisi, sıra tabanlı bir strateji oyunu.

Güçlü bir liderin birkaç askerle beraber kasabasını yönetmesine, diğer klanlarla savaşmasına ve halkını mutlu etmeye çalışmasına dayanmakta oyun. Bu tarz oyunları seven oyuncuların kesinlikle bu oyunu kaçırmamasını öneririz.

Yorumlar
G@kko
Nasıl alicim bu oynu
Cevapla
Yasin
Steam uygulamasında ücretsiz
Sayokan007
Hemen indirdim. Teşekkürler.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.