Oyun

Agent oyunu tekrar gündeme geldi!

Uzun zamandır merakla beklenen Agent tekrar gündemde!


1970'lerin sonlarında geçecek olan casusluk oyunu hakkında bundan başka bilgi yoktu, bildiğiniz üzere Agent'ın geliştirilmesine 2013 yılında son verilmişti. 2015 yılında yaşanan gelişmelerin üzerine ilk defa Agent yapımcılarından bir yaşam belirtisi oyunculara gösterilse de, oyunun akıbeti hakkında hala fazla bilgi paylaşılmamıştı.

Here are some Agent concept art. #Agent #Bully2Info pic.twitter.com/cOXNbM6WRm

— Bully 2 Info (@Bully2Info) 27 Ağustos 2017

 Bully2Info adlı bir Twitter kullancısı, Haziran ayında Bully 2'ye ait bazı konseptleri oyunseverlerle paylaşmıştı. Bu konseptler hakkında hiç bir açıklama yapmayan Rockstar Games, kafalarda birçok soru işareti oluşturmuştu. Bu hafta ise Bully2Info tarafından paylaşılan görsellerde gördüğümüz üzere yapımcılar, bir türlü piyasaya sürülemeyen Agent'i unutmamışlar.

İddialara göre, Agent'in geliştirilmesine tekrardan başlandığı ve yakın zamanda gün yüzüne çıkartılacağı belirtiliyor. Sızan bu konsept çalışmalarının Agent'a ait olduğu söyleniyor. Fakat Rockstar Games bu konuda sessizliği korumaya devam ediyor. Bakalım Agent bu sefer de kaderine terk edilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.