Oyun

Android için NLF Pro 2013 oyunu!

Herkes sahaya, Amerikan futbolu takımınız hazır; sizleri bekliyor!

Android için NLF Pro 2013 oyunu!

Bildiğiniz üzere NFL Pro 2013, iOS cihazlara geri dönmüş, sizlerle haberini paylaşmıştık. Bu kez daha iyi, daha hızlı ve daha güçlü olarak geri dönen NLF Pro 2013 geçtiğimiz günlerde Android platformuna da geldi.

Oyun ücretsiz bir şekilde Google Play listesindeki yerini aldı. Resmi NFL lisansı sayesinde takımınızı 32 franchise arasından seçebilirsiniz. Yenilenen, modernleştirilen grafikler sayesinde pürüzsüz animasyonların sizi beklediği ortamda daha gerçekçi bir oyunun içinde kendinizi bulacaksınız.

1349952192_unnamed.jpg
Direkt kamera objektifinden edineceğiniz yakın çekim görüntülerle adeta oyunun içine dalacaksınız. Yeni yönetim sistemiyle takımınızı çok daha yakından takip etme fırsatına sahip olup, gerçek direktör olacaksınız: oyuncu alın, gelir yükseltmek için stadyumunuzu iyileştirin, takımınızın performansını en iyi hale getirmek için güçlü olup, iyi oynadığı maçlar üzerinde çalışın.

Ayrıca Playbook Editor özeliği ile oyunlarınızı düzenleme şansına sahip olabileceksiniz. Oyunu buradan ücretsiz bir şekilde hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.