Oyun

Android için Super Mario Run çıktı!

Nintendo, Android için Super Mario Run oyununu yayınladı. Android için Super Mario Run indirme linki haberimizde.

Android için Super Mario Run çıktı!

Nintendo, geçtiğimiz aylarda sevilen oyun karakteri Mario'yu, Super Mario Run adı altında iOS platformuna getirmişti. Sonsuz koşu türündeki Super Mario Run, kısa sürede listeleri altüst etmeyi başarmıştı. Nintendo, şimdi de Android için Super Mario Run oyununu yayınladı.

Android için Super Mario Run'ın normalde 24 Mart tarihinde yayınlanması bekleniyordu. Ancak Nintendo elini çabuk tuttu ve 1 gün öncesinden oyunu Google Play Store'da yayınladı. Ücretsiz olarak sunulan Super Mario Run'da, uygulama içi satın alam seçenekleri yer alıyor.

Super Mario Run 2.0 ile 1. dünyada 1 ve 4. bölümleri ücretiz oynama imkanı sunuyor. Ancak diğer bölümleri oynamak için uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak ödeme yapmanız gerekiyor. Ayrıca bu güncelleme ile oyuna yeni karakterler de ekleniyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Android için Super Mario Run'ı indirebilirsiniz.

Android için Super Mario Run indir
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.