Oyun

Android ve iOS için yeni bir oyun, Axes & Allies

Axes & Allies, bir oyundan daha fazlası.


Last Moon Games adlı Türk geliştirici ekibin geliştirmiş olduğu Axes & Allies oyun severlere farklı bir deneyim sunuyor. Axes & Allies bir oyundan daha fazlasıdır. Düşmana karşı savaşmak için çeşitli üç kahraman oyuncudan oluşan oyun, RPG’yi mobil platforma çoklu olarak taşıyor.

Oyunun hikayesi ise şu şekilde; Efsanelere göre bir ejderhanın altınları var. Hırslı bir ork lideri bu altınların varlığını duyunca klanını toplayıp o altını almaya gider. Ancak altınlar daha önce almak isteyenlerin ruhlarının koruması altındadır. Orklar liderlerinin önderliğinde savaşa girmişlerdir fakat kısa sürede alt edilmişlerdir. İlk savaştan hayatta kalan sadece üç ork vardır ve bu orklar ejderhaya saldırıp liderlerini kurtarmak zorundadırlar.

1385038764_axesallieshints.jpg

Ork savaşçılar dokunmatik ekran arayüzünde kolayca yönetilebiliyor. Bu üç oyuncu ile ork liderini kurtarmaya çalışacaksınız. Axes & Allies, zevkle onayabileceğiniz bir strateji oyunu.

Android için indir

iOS için indir

Sonraki sayfalarda oyunun ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.


1385039300_aanda1.jpg
1385039307_aanda2.jpg
1385039315_aanda3.jpg
1385039325_aanda4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.