Oyun

Android ve iOS için yepyeni bir oyun

Gameloft Android ve iOS için Blitz Brigade oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Android ve iOS için yepyeni bir oyun

Teknoloji geliştikçe mobil cihazlar oldukça yüksek özelliklere sahip oldular. Hatta bir akıllı telefonda sesli görüşme, mesajlaşma ve internette dolaşma gibi özelliklerin yanısıra TV izleyebildiğiniz gibi oyunda oynayabiliyorsunuz. Mobil cihazlarda son zamanlarda akıllı telefon ve tabletlerde oyun oynayan kişi sayısı oldukça çoğaldı.

Mobil pazarda iOS ve Android başta olmak üzere değişik işletim sistemleri için geliştirilmiş olan birçok kaliteli oyun yer almaya başladı. Akıllı telefon ve tabletlerin donanım bileşenlerinin yüksek özellikli olması da oyunların daha detaylı ve kaliteli olarak kullanıcılara sunulmasına yol açtı.

1359237731_blitz-brigade.jpg

Gameloft, mobil platformda en başarılı oyun geliştirici firmalardan biri. Firma, Asphalt serisi, The Dark Knight Rises, N.O.V.A serisi, Wild Blood, The Amazing Spider-Man, Real Football gibi popüler oyunlarla karşımıza çıkıyor.

Gameloft firması şimdi Blitz Brigade olarak adlandırılmış bir oyun daha piyasaya sürmeyi planlıyor. Yeni oyun, Valve'nin oldukça sevilen Free 2 Play oyunu olan Team Fortress ile oldukça benziyor. Ayrıca Gameloft oyuna ait ilk trailer'ı da yayınladı.

Aşağıda yayınlanan trailer'ı izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.