Oyun

Android ve iOS'e yeni Pokémon oyunu Magikarp Jump geldi

Yeni Pokemon oyunu olan Pokémon: Magikarp Jump, Android ve iOS için yayınlandı. Pokémon: Magikarp Jump hakkındaki detaylar haberimizde.

Android ve iOS'e yeni Pokémon oyunu Magikarp Jump geldi

Pokemon oyunları Gameboy zamanından beri Nintendo'nun el konsollarında devam ediyordu. Pokemon GO ile mobil platforma da taşınan Pokemon oyunlarına bugün bir yenisi daha eklendi. Pokémon: Magikarp Jump adındaki bu yeni oyun Android ve iOS platformları için çıkışını ücretsiz olarak gerçekleştirdi.

--> 

Pokémon: Magikarp Jump oyununda isminden de anlaşılacağı gibi su Pokemon'u olan Magikarp'ı kontrol ediyoruz. Magikarp'ı deniz altında yetiştirerek kazandığımız XP ve diğer öğeler ile güçlerini geliştiriyoruz. Daha sonra Magikarp ile savaşlara katılıyoruz. Ancak bu savaşlar, bildiğimiz Pokemon savaşları gibi değil.

Magikarp ile girdiğimiz savaşlarda, Magikarp'ı yukarı doğru fırlatarak, rakibimizi yenmeye çalışıyoruz. Ancak Magikarp'ı fırlatmadan önce yeteneklerini geliştirmekte fayda var. Aksi takdirde Magikarp fazla yukarı zıplayamıyor ve rakibimizi yenemiyoruz.

Ücretsiz olarak yayınlanan Pokémon: Magikarp Jump'ı aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Android için Pokémon: Magikarp Jump indir
iOS için Pokémon: Magikarp Jump indir

1495696624_pokmon-magikarp-jump-1.jpeg
1495696628_pokmon-magikarp-jump-2.jpeg
1495696632_pokmon-magikarp-jump-3.jpeg
1495696637_pokmon-magikarp-jump-4.jpeg
1495696646_pokmon-magikarp-jump-5.jpeg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.