Oyun

Android'de Savaşmaya hazır mısınız?

Uçağınıza atlayıp gökyüzünün hakimi olmayı düşündünüz mü? Öyleyse bu oyun tam size göre!

Android'de Savaşmaya hazır mısınız?

NAMCO BANDAİ Games tarafından Android platformu için sunulan Air Supremacy da aynı anda ekranda 50 bağımsız uçağın görev aldığı bir oyun motoruna sahip. Eşsiz görseller, özel efektler dahil olmak üzere Bump, atmosferik saçılma, gerçekçi aydınlatma, güneş parlaması, gece ve gündüz geçişleri ve daha fazlası ile konsol kalitesinde görsel şölen sunmakta. 

Uçağın yörüngesini ve hızını değiştirmek için ekranda bazı dokunmatik kontrolleri kullanabileceğiniz gibi, biraz daha deneyiminizi yükseltmek isterseniz kokpit görünümünü değiştirebileceğiniz bir kaç kamera değişiklik seçeneği de bulunuyor. Air Supremacy, usta veya acemi olsun beceri düzeyi yüksek oyuncular için tasarlanmış. Füze ile ateş ederken bile uçağı otomatik pilota bırakabileceksiniz.

1382378258_nexusae0unnamed-3thumb9.png1382378412_nexusae0unnamed-4thumb9.png 

Oyunumuzun boyutu oldukça yüksek 1.82 GB'lık bir alanı kaplıyor ama görsel efektlerini görünce "bu boyutun olması normal" diyeceğinize eminim. Oyuna ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca oyunumuz ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş durumda. 

 Oyunu indirmek için: Google Play Store-Air Supremacy

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.