Oyun

Angry Birds dizi film oluyor!

Angry Birds'in bir animasyon dizisi haline getirilebileceğini oyunun tasarımcısı Rovio doğruladı.

Angry Birds dizi film oluyor!

Başarılı akıllı telefon uygulaması mümkün olan tüm platformlarda vizyona girecek 52 kısa bölüm yapılacak. Roivo Başkanı Nick Dorra, Fransa Canss'da bir basın toplantısı düzenleyerek animasyonu duyurdu.

1333384130_59317006angrybirdsspace.jpg

Roivo başkanı Nick Dorra toplantıda yaptığı açıklama da, bu yıl haftada bir kısa içeriği ile Angry Birds'in animasyon serisini haftada bir yayınlayacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyorum dedi.

Angry Birds'i değişik platformlarda hayranlarıyla buluşturmak istediklerini söyleyen Dorra, bununla birlikte yeni hayranlar elde edeceklerini de dile getirdi.

Şirket aslında Angry Birds için kısa dizi animasyon filmler hazırlayacağını 2011 Ekim ayında duyurmuştu zaten. Ama 2015'e kadar yayınlanmayacağını söylemişlerdi.

1333384159_angry-birds-oyna.jpg

Finlandiya merkezli Roivo oyun dışında projeler üzerinde çalışmak için geçen yıl Helsinki merkezli bir animasyon stüdyosu satın aldı.

Nick Dorra şirket için artık ileriye yol olduğunu söyledi.

Angry Birds dünya çapında tüm platformlarda 100 uygulama mağazasında ve yeni oyunu Angry Birds Space 700 milyondan fazla indirildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.