Oyun

Angry Birds Heikki geliyor!

Rovio'nun kızgın kuşları bu oyunda yarış kaskı giyecekler.

Angry Birds Heikki geliyor!

Rovio, bir süre önce Angry Birds serisinin 1 Milyar indirme oranına ulaştığını duyurmuştu. Geliştirici bugün yeni Angry Birds oyunu Heikki'nin tanıtımını sitesinde yayınladı.

1337346766_angry-birds-heikki.png

Finlandiya merkezli geliştirici, bir süredir Formula 1′in Finlandiyalı pilotlarından Heikki Kovalainen ile farklı bir reklam kampanyası yürütüyordu. Rovio'nun kızgın kuşlara yarış kaskı giydirme planları olduğu bu güne kadar bilinmiyordu.

Heiki'nin F1 yarış kaskı nereye gitti?! Kızgın kuşların bir önsezisi var! Açıklaması, kızgın kuşların Formula 1 ve Angry Birds Heikki'de nasıl birleştiğini gösteriyor. Oyunun içeriğinde domuzlar tarafından çalınan Heikki Kovalainen'in yarış kaskını kızgın kuşlar bulacak.

1337346790_heikkihelmet-600x337.jpg

Rovio'nun sitesinde Angry Birds Heikki'nin 18 Haziran'da çıkacağı belirtildi. Angry Birds Space'in kısa sürede yakaladığı büyük başarı yapımcısı Rovio'nun yeni yapımlar geliştirmesine teşvik ediyor. Ayrıca Rovio Temmuz'da Amazing Alex adlı eğitici, fizik tabanlı bir oyunun daha çıkartacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.