Oyun

Angry Birds Space'den yeni video geldi!

Dünya'nın en çok sevilen mobil oyunları arasında olan Angry Birds Space'den yeni teaser yayımlandı, detay için inceleyin...

Angry Birds Space'den yeni video geldi!

Geçtiğimiz haftalarda haberlerini sizler için paylaştığımız yeni Angry Birds Space serisi için ilk oynanış görüntüleri internete sızdı.Uzayda geçen oyunumuzun yeni Angry Birds Space sürümü,  kızgın kuşlarımız ile çok değişik atmosfer oluşturmuş durumda.

Yeni oyunumuzda, yer gök kavramı kolayca ayırt edilebiliyor. Yer çekiminin kalktığı yeni oyunun görüntüleri görenleri şaşırtıyor. Oyuna farklı bir boyut kazandıran Rovio Games çıkardığı bu sürüm ile bu zamana kadar olan popülerliğini epey katlayacak gibi duruyor.


1331682056_angrybirdsspace.jpg

Daha önce sizlere ilk oyun içi ve oynanış videolarını verdiğimiz Angry Birds Space'e ait yeni bir teaser yayınlandı..

Önceki haberlerimize gitmek için tıklayın:

Rovio Games tarafından geliştirilen müthiş oyun Angry Birds serisinin Space bölümü için yeni teaser'da  kırmızı uzay kuşunu görebiliyoruz. Yeni Angry Birds Space, 22 Mart'tan itibaren iOS, Android ve PC kullanıcılara satılmak üzre sunulacak.

Yeni Teaser Angry Birds Space'in videosunu izlemek için TeknolojiTV'ye gidiniz:Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.