Oyun

Angry Birds Star Wars için yeni video geldi!

Angry Birds Star Wars için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Angry Birds Star Wars için yeni video geldi!

Angry Birds Star Wars oyunu, 8 Kasım tarihinde Apple'ın iOS, Google'ın Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlar için ve oyun aynı zamanda Angry Birds Star Wars temalı PC'lerde indirip oynanabilecek.

Agry Birds serisinin yapımcısı Rovio, Angry Birds Star Wars için yeni bir tanıtım videosu daha yayınladı.

1349695172_angry-birds-star-wars.jpg

Yeni tanıtım videosunun başlangıcında Star Wars Episode IV a New Hope'tan Han Solo'nun Luke Skywalker ve Obi-Wan Kenobi'ye Millenium Falcon'un Kessel Run'ı 12 parsekten daha kısa zamanda yaptığını söylediği sahne yayınlanıyor.

Daha sonra ise Millenium Falcon'un Angry Birds versiyonu piyasaya çıkıyor. Filmde Millenium Falcon'un Angry Birds versiyonu sahneye giriş yaptıktan sonra ışık hızına ulaşmada bir problem yaşasa da, üst kısımında yer alan sapanın aktif olmasıyla birlikte ışık hıza ulaşıyor. Millenium Falcon'un oyun içerisinde ne gibi bir görev üstleneceği hakkında şimdilik herhangi bir bilgi bulunmasa da, Rovio'nun Angry Birds Star Wars ile neler sunacağı 8 kasım tarihinde belli olacak.

Aşağıda yayınlanan yeni videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.