Oyun

Anki OverDrive bu sefer aklınızı başınızdan alacak

Robotik oyunlara her geçen gün ilgi artarken Anki Overdrive çıtayı bambaşka bir seviyeye taşıyor.

Anki OverDrive bu sefer aklınızı başınızdan alacak

Oyun oynamak birçok kişi için vazgeçilmez bir hobi. Bu hobiye sahip olanlardan birisi de benim ve özellikle konsol tarafında çıkan tüm oyunları alıp oynamaya çalışmaktayım. Konsolda oyun oynamanın en önemli sorunu ise fiziksel olarak oyuna katılamyor oluşunuzdur. Bundan dolayı robotik oyunlar son dönemde oyuncuların yeni gözdesi oldu.

PaintBall ile başlayan  fiziksel olarak oyuna katılma arzusu Lazer Tag ile devam etti ve kullanıcılar iPhone ile özdeşleşen Anki OverDrive ile tanıştı.

1436174865_anki-2.png

Anki OverDrive Nedir?

Anki OverDrive, belirli bir parkurda ararçların otromatik şekilde hareket etmesini sağlayan bir otomasyon sistemidir. Bu sistemde araçlar yoldan dışarı çıkmazlar fakat siz bir kulvardan diğerine aracınızı telefonunuza ya da tabletinize yüklediğiniz program vasıtasıyla geçirebilirsiniz.

1436174899_anki-3.png

Bu oyunun asıl amacı ise Jason Statham'ın başrolünü oynadığı Death Race filmindeki gibi önündeki aracı silahlarınla yok etmeye çalışmaktır. Herkes ekibini kurar ve amansız mücadele başlar...

1436174937_death-race-gallery-13.jpg

Anki OverDrive Eylül ayında sanıyoruz ki iPhone 6S ve iPhone 6S Plus lansmanında yeni nesil oyununu bizlere gösterecek. Bu tanıtım öncesi Anki firması yayınladığı bir video ile yeni nesil OverDrive ile neler yapabileceğimizi ortaya koyuyor. 

Videoda üç kardeşimiz eski model Anki OverDrive ile oyun oynarlarken birden yeni nesil araçlar ve pist ortaya çıkıyor ve olan oluyor...

İşte o video;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.