Oyun

Anthem CES 2019 fragmanı!

Electronic Arts, Tüketici Elektroniği Fuarı 2019'da (CES 2019) Anthem için yeni bir fragman yayınladı.

Anthem CES 2019 fragmanı!

BioWare, Mass Effect Andromeda ile yaşattığı hayal kırıklığını Anthem ile unutturacak gibi duruyor.

Konumu oldukça çalkantılı olan stüdyo EA'dan bir şans daha kazandı. Gerek dünyası gerek oynanışı ile dikkatleri üzerine çeken Anthem, farklı bir deneyim yaşatacak gibi duruyor oyunculara.

Buna ek olarak Electronic Arts, Tüketici Elektroniği Fuarı 2019'da (CES 2019) Anthem için yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda daha önce gösterilmemiş Javelin, düşmanlar ve çevreler yer alıyor.

Anthem CES 2019 fragmanı!

Nvidia ayrıca Anthem'in PC versiyonunun DLSS (Deep Learning Super-Sampling) destekleyeceğini de duyurdu. Bildiğiniz gibi Nvidia EA Games ile uzun süredir ortak hareket etmekte. En son Battlefield 5 üzerinden tüm hünerlerini sergilemişlerdi. 

Şimdi ise sırada Anthem var. Anthem PlayStation 4, Xbox One ve PC için 22 Şubat 2019'da çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Yayınlanan fragmana yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.