Oyun

Anthem sil baştan geliştiriliyor

Bioware tarafından geliştirilen Anthem sil baştan tekrardan geliştiriliyor. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Anthem sil baştan geliştiriliyor

Geçtiğimiz yılın en çok beklenen oyunlarından birisi de Anthem’di. Bioware imzası taşıyan aksiyon rol yapma oyunu için yayınlanan tanıtım videoları beklentileri de üst seviyeye çıkarmıştı.

Fakat oyunun satışa sunulmasının ardından olanlar oldu. Anthem o kadar hatayla doluydu ki pek çok oyun sever oyunu geri iade etmek için sıraya girdi. Oyun severlerin tamamı Electronic Arts’ı oyunu tamamlanmadan satışa sunduğu için yerden yere vurdu.

Sonuç olarak sektöre damga vurması beklenen oyun büyük bir hayal kırıklığına dönüştü. Bu hayal kırıklığını unutturma niyetinde olan Bioware, uzun süredir Anthem’i düzeltmek için çaba sarf ediyor.

Anthem sil baştan geliştiriliyor - Resim : 1

Fakat yapımcı stüdyo tarafından yapılan açıklamaya göre, Anthem’i tam anlamıyla düzeltebilmek için güncellemeden çok daha fazlası gerekli.

Anthem sil baştan geliştiriliyor

Bunun için oyunu neredeyse sil baştan yapmaya başlayan Bioware, genel olarak oynanış dinamiklerine odaklanmış. Stüdyonun yetkili isimlerinden biri olan Casey Hudson, oynanışla ilgili sorunları ortadan kaldırdıktan sonra ortaya muazzam bir deneyim çıkacağını iddia ediyor. Ayrıca oyundaki loot sistemi de tamamen elden geçirilecek.

Kısaca özetlemek gerekirse, Bioware Anthem’i neredeyse sil baştan yaratacak diyebiliriz. Umarız bu sefer ortaya beklediğimize değecek bir oyun çıkar. Yine de bekleyip göreceğiz. Sonuçta ilk oyun için de benzeri açıklamalar gelmiş ve beklenti arşa çıkarılmıştı. Bu sefer Bioware’in demeçleri karşısında temkinli olmakta fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.