Oyun

Anthem'in ne zaman geleceği belli oldu!

BioWare tarafından geliştirilen Anthem'in çıkış aralığı belli oldu.

Anthem'in ne zaman geleceği belli oldu!

EA'nin yayımcılığını yaptığı, BioWare tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Anthem'in ne zaman çıkacağını açıkladı ve oyun hakkında birkaç yeni bilgilerde geldi.

CFO Blake Jorgensen, Anthem'in 2018 mali yılının dördüncü çeyreğinin son ayında çıkış yapacağını duyurdu, bu da Mart 2019 ayı aralığında demek oluyor.
 
Anthem hakkında birkaç bilgi veren CEO Andrew Wilson oyunu "çarpıcı ve iddialı" olarak tanımladı ve oyunlar için tamamen yeni bir şey olacağını söyledi. "Bu oyunun her boyutu geniş bir oyuncu kitlesi için tamamen yeni bir şey sunacak. BioWare'in yarattığı eşsiz hikayelere sahip yeni bir evrenden, co-op oynanışına ve sürekli olarak oyuncuların etrafında gelişen epik ve güzel ortamlara kadar birçok şey sunacak oyun sizlere." dedi.


 
Andrew Wilson ayrıca "Anthem temelde sosyal bir deneyimdir ve hayranların topluluğa katılmaları ve erkenden oynaması için yeni yollar açacağız, bu da geri bildirimleri ile oyunu şekillendirip geliştirmemize olanak tanıyacak." diyerek olası bir betanın sinyalini de verdi.
 
Anthem ile ilgili daha fazla bilgiyi EA Play 2018'de öğreneceğiz. Electronic Arts'ın EA Play 2018 basın konferansı 9 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 21:00'da başlayacak.

Anthem PlayStation 4, Xbox One ve PC kullanıcıları için 2019'un ilkbahar aylarında çıkışını gerçekleştirecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.