Oyun

Anthem'in VIP demosu oyuncuları çıldırttı!

BioWare, Mass Effect Andromeda ile yaşattığı hayal kırıklığını Anthem ile unutturmak istiyor. Ancak firma şimdiden demo sürümünde bile tökezlemiş durumda.

Anthem'in VIP demosu oyuncuları çıldırttı!

BioWare, Mass Effect Andromeda ile yaşattığı hayal kırıklığını Anthem ile unutturmak istiyor. Konumu oldukça çalkantılı olan stüdyo EA'dan bir şans daha kazandı. Gerek dünyası gerek oynanışı ile dikkatleri üzerine çeken Anthem, farklı bir deneyim yaşatacak gibi duruyor oyunculara. 

Anthem'in VIP demosu oyuncuları çıldırttı!

Buna ek olarak BioWare oyuncuların oyunu erkenden denemesi için özel bir demo da yayınladı. Sadece ön sipariş veren oyunculara özel olarak açılan VIP demo, heyecanlandırdığı kadar birçok oyuncuya acılı saatler de yaşatmayı başardı. 

Sunucuların yetersiz kalması sonucunda Anthem, defalarca çökme sorunlarına sebebiyet verdi. Bu durum karşısında iyice öfkelenen oyuncular, sosyal medya mecralarından BioWare firmasını mesajlara boğdu. Bunun beraberinde bağlantı sorunlarının da ardı arkası kesilmedi.

En sonunda konuya el atan EA, oturum açma sorunlarını çözdüğünü ve PC ve PS4 oyuncularının herhangi bir problem olmadan sunuculara anlık olarak erişebileceği bilgisini aktardı. Henüz Xbox One üzerinde yaşanan problemler çözülebilmiş değil.

Nvidia ayrıca Anthem'in PC versiyonunun DLSS (Deep Learning Super-Sampling) destekleyeceğini de geçtiğimiz günler duyurdu. Bildiğiniz gibi Nvidia EA Games ile uzun süredir ortak hareket etmekte. En son Battlefield 5 üzerinden tüm hünerlerini sergilemişlerdi. 

Şimdi ise sırada Anthem var. Açıkçası arkadaşlarımız ile beraber Anthem'i oynamak için sabırsızlanıyoruz ancak bizlere gösterilen son oynanış videolarında az çok downgrade uygulandığı gözlerden kaçmıyor. 

Anthem PlayStation 4, Xbox One ve PC için 22 Şubat 2019'da çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Öyle aman aman bir süre kalmamış durumda. Peki ya siz Anthem konusunda ne düşünüyorsunuz? Anthem'i satın almayı planlıyor musunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.