Oyun

Apple elbet düşüşe geçecek

Bu şok açıklama, dünyanın en büyük oyun dağıtım firması tarafından yapıldı.


Dünyanın en büyük oyun dağıtım firması olarak kabul edilen Electronic Arts' ın kurucusu Trip Hawkins' in yaptığı açıklamaya göre Apple' ın saltanatının yakın zamanda sona ereceğini idda etti.

IndustryGamers' a konuşan Hawkins, yapılan röportajda şunları kaydetti; "Bu bir yıl sürse de, iki yıl sürse de olmak zorunda. Çünkü her şirket belirli bir yükselme sürecinden sonra düşüşe geçer." dedi. Buna ek olarak Apple' ı yönetenlerin şuan için sadece teğmen olduklarını ve Steve Jobs' un yerini dolduramayacaklarını da söyledi. Apple' ın patronunun uzun süre yaşamasınıda dile getirdi.

Konuşmasına devam eden Hawkins, Apple daha açık bir anlayışa sahip olsa, her şeyde en iyi olabilirdi dedi ve kapalı modelin Apple iOS projesinde olumsuz bir etki oluşturmayacağını belirtti.

Geçenlerde Electronic Arts' ın CEO' su John Ricitello yine IndustryGamers' a yaptığı açıklamada; tablet bilgisayar üzerinden sattıkları oyunlardan beklenenden daha yüksek gelir elde ettiklerini aktarmıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.