Oyun

Arma 2'ye yeni Türk askerleri gücü!

Arma 2'ye yeni Türk askeri ve silahları eklendi.

Arma 2'ye yeni Türk askerleri gücü!

Türk askerlerini artık oyunlarda görmeye başladık. Oyun severler tarafından oldukça beğenilen "Arma 2"ye, daha önce Türk askeri ve polisinin kullandığı araç ve teçhizatlarının da bulunduğu oyun yaması eklenmişti. Şimdi buna bir yenisi eklendi.

Yapımcı Turkish Mod-Team tarafından geçen yıl piyasaya sunulan oyun yamasında jandarma komando, piyade komando, özel kuvvetler ve jandarma özel harekat birlikleri oyuna katılmıştı. Ayrıca oyunda Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) kullandığı silah ve zırhlı, zırhsız araç ve helikopterlerle de yer alıyordu.

1368070458_220722.jpg

Şimdi yeni yayınlanan yama versiyonunu ile polis özel harekat timleri de bu oyuna eklendi. Oyunda TSK'nın yanı sıra polis özel harekat timleriyle de operasyonlar gerçekleşecek.  Oyun yamasında yerli malı yeni silahlar, milli keskin nişancı tüfeği JNG-90, Zigana T tabancası, ERYX, M72A2 LAW, M113 zırhlı personel taşıyıcı, TR-107 ÇNRS ve MLRS, M101 havan topu, ASELSAN dürbünleri monte edilmiş M4 ve M16'lar kullanılmış.

Bunların yanısıra F-16, tank, zırhlı personel taşıyıcı, Kobra personel taşıyıcılar, Kirpi zırhlı personel taşıyıcılar, Cobra tipi taarruz helikopterleriyle oyunseverler verilen görevleri yerine getirilebilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.