Oyun

Artık PlayStation Vita'da görüntülü konuşulabilecek!

Oyun canavarı olarak da tanıdığımız PS Vita'da görüntülü konuşma dönemi bu yazılım ile gelişiyor!


Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan PlayStation Vita'lar bir çok yönüyle bütün kullanıcıların gözdeleri haline geldi. Çıktığı günden beri oyun severlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen PS Vita'larda görüntülü arama devri artık başlıyor.

Skype ile Sony arasında yapılan anlaşmaya müteakip Vita'ya kazandırılan görüntülü konuşma özelliği bir çok oyun severi sevindirecek. Bu anlaşma ve yeni gelen yazılımla birlikte dünyada ilk defa bir oyun konsoluna görüntülü konuşma özelliği kazandırılmış oldu.

1336130546_psvitaskype.jpg

"Dünyayla, Yerinden Oyna" sloganıyla 22 Şubat'TaAmerika ve Orta Doğu bölgelerinde eş zamanlı olarak sunulacak olan PS Vita hem Wi-Fi hem de 3G seçenekleriyle kullanıcılara sunulacak! Bütün dünyada milyonlarca kişi arasında yepyeni bir dünyaya kapı açtıklarını iddia eden Skype Gelişen Fırsatlardan Sorumlu Kıdemli Yöneticisi Manrique Brenes şu sözleri sarfetti: "Kullanıcılarımız, istedikleri yerden istedikleri zamanda Skype'ın sunduğu özelliklere erişebilmekten çok memnun. PS Vita için Skype'ın lansmanı ile Skype üzerinde görüntülü aramaları, dünyanın her yerinde, tüm platformlardan erişilebilir hale getirme nihai hedefimize ulaşmak ve mevcut PlayStation kullanıcılarının bir oyun konsolu üzerinden video aramaları taleplerini karşılamak yönünde önemli bir adım atmış bulunuyoruz" dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.