Oyun

Asphalt 8: Airborne, haftasonuna özel iOS için ücretsiz!

İşte Gameloft'un muhteşem hafta sonu hediyesi!

Asphalt 8: Airborne, haftasonuna özel iOS için ücretsiz!

Gameloft’un soluk kesen yarış oyunu, Asphalt serisinin sonuncusu, Asphalt 8: Airborne bugün itibariyle iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarını sevindiriyor.

Türkçe dil desteğiyle sunulan oyun Asphalt 8 serideki oyunlara fark atıyor. Oynanabilirlik, görüntü kalitesi, görevler açısından mobil oyuncuları tatmin etmeyi başaran oyun çıktığı günden bu yana ilk sıraları kaptırmamayı başarıyor. Gaz efektleri, çarpışma sahneleri ile oldukça gerçekçi bir yarış hissi vermeyi başaran Asphalt oyunları, serinin bu ayağında da aynı gelişmiş özeliklerle ön plana çıkıyor.

 1379074910_image005-1.jpg

Airborne başlığını taşıyan oyunda, yer çekimine karşı koymak size düşen en zevkli görevlerden birisi. Havada dans edercesine araçlarla takla atmak, rakip aracı ezip geçme görevleri sayesinde seviyenizi arttırıp, altın toplama şansı edinebilmek de oyunun zevkli kısmı. Bu detayların tümünü oyuna en iyi şekilde yansıtmak için gerekli olan üst düzey grafikler oyundaki Havok fizik motoru sayesinde elde ediliyor. Araçları farklı pistlerde, birbirinden farklı türdeki bas, rock gibi müzikler eşliğinde kullanmak da oyuncuyla başarılı iletişimin bir parçası..

Asphalt 8: Airborne’u henüz denememiş olan iOS cihaz sahipleri için güzel bir haftasonu hediyesi olarak ücretsiz veriliyor.

App Store - Asphalt 8 Airborne

Yorumlar
Misafir
3GSte Çalışır mı??
Cevapla
Misafir
konsun hayali insanlar için en iyisini yapmaktı. ama sizin gibi apple tekelleştirmek sadece apple başka birşey yok diyenler için değil adam akıllı hakkını savunanlar içindir
Cevapla
Misafir
BÜTÜN ÇOCUKLAR SAMSUNG ACE KULLANIYOR :)
Cevapla
Misafir
iosun reklamını iyi yaptınız. söyleyinde size para versinler ne ios'mız pey peh :-P
Cevapla
Misafir
bir telefona 2500 tl veriyorsun ondan sonra ağada benim paşada benim diyorsunuz sizden olsa olsa züğürt ağa olur hahaha
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.