Oyun

Asphalt 9: Legends geliyor!

Gameloft'un mobil platformda rakipsiz yarış oyunu Asphalt, yepyeni oyunu ile karşımıza çıkıyor. Asphalt 9: Legends hakkındaki detaylar haberimizde.

Asphalt'ın yeni oyunu Asphalt 9: Legends duyuruldu!

Gameloft'un 2004 yılında başlattığı Asphalt serisi, günümüze kadar gelişerek devam etti. Mobil pazarda yarış oyunları kategorisinde rakipsiz olarak gösterilen Asphalt serisine, bu yıl yeni bir oyunun daha ekleneceği açıklandı. 

Asphalt 9: Legends ismini taşıyacak bu oyun, HDR teknolojisi ile ön plana çıkacak. High Dynamic Range özelliği sayesinde özellikle iPhone X ve Xperia XZ2 gibi HDR ekranı olan telefonlarda Asphalt 9: Legends bir başka görünecek.

iOS, Android ve Windows platformlarına geleceği açıklanan Asphalt 9: Legends, kariyer modunda 60 farklı sezon ve 800'ün üzerinde yarış sunacak.

Şimdilik Filipinler App Store'unda indirime sunulan Asphalt 9: Legends'ın, resmi çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Son olarak Asphalt 9: Legends'ın ücretsiz olarak sunulacağını, serinin diğer oyunları gibi uygulama içi satın alma seçeneklerini barındıracağını belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.