Oyun

Assassin's Creed 3 için ön sipariş zili çaldı!

Muhteşem oyun için oyun severleri harika bir sürpriz bekliyor!

Assassin's Creed 3 için ön sipariş zili çaldı!

Geçtiğimiz günlerde yoğun bir şekilde süren E3 fuarı, birbirinden güzel oyun tanıtımlarına tanıklık etmiş, dünyaca ünlü oyun firması Ubisoft yeni oyunu Assassin's Creed 3'ü tanıtmıştı.

Firmanın uzun süredir üzerinde çalıtştığı bilinen ve gelinen son aşamalardan sonra Assassin's Creed 3: Liberation ve Assassin's Creed 3 oyun dünyasını yerinden oynatmayı başardı. Büyük ilgi uyandıran oyunun tanıtımı fuarda gerçekleştirildi. Ubisoft fuarda yaptığı sunumla birlikte yeni oyunları ile alakalı akılda kalan tüm soru işaretlerini gidermeyi başarmıştı.

1308054636_assassins-creed-revelation.jpg

Yapılan tanıtımlar ve sunulan videolardan sonra, muhteşem oyun için ön siparişler tüm dünyadaki kullanıcılar için açılmaya başladı. Ubisof geçtiğimiz saatlerde PS Store üzerinden yeni oyunun ön siparişlerini aktif ettiğini duyurdu. Ubisoft yeni oyunu için ön sipariş veren oyun severler için bir de güzel bir sürpriz sunuyor. Oyunu ön sipariş yoluyla satın alanlar için A Dangerous Secret adındaki özel bölüm de yanında ücretsiz olarak sunulacak. Gold paketi ile birlikte sipariş veren oyun severler ise yeni gelecek bölüm ve ilgili materyallerin hepsine ücretsiz sahip olabilecekler.

, 30 Ekim 2012'de PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için oyun severlerle buluşacak!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.