Oyun

Assassin's Creed 3'ün ilk oynanış görüntüleri geldi!

Ubisoft müthiş oyunundan ilk görüntüleri E3 fuarında sundu!


Geçtiğimiz günlerde yoğun bir şekilde devam eden E3 fuarı, birbirinden güzel oyun tanıtımlarına tanıklık etmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü oyun firması Ubisoft E3 firmasını yoğun geçiren firmaların başında yer alıyor.

Firmanın uzun süredir üzerinde çalıtştığı bilinen ve gelinen son aşamalardan sonra Assassin's Creed 3: Liberation ve Assassin's Creed 3 oyun dünyasını yerinden oynatmayı başardı. Büyük ilgi uyandıran oyunun tanıtımı fuarda gerçekleştirildi. Ubisoft fuarda yaptığı sunumla birlikte yeni oyunları ile alakalı akılda kalan tüm soru işaretlerini gidermeyi başardı.

1308054636_assassins-creed-revelation.jpg

Yeni oyunla birlikte , uzun zamandır oyuncuların sıkıntı yaşadığı sıra tabanlı dövüşler kaldığı yerden devam ediyor gibi gözüküyor. Oyunun en çok göz alan yönlerinden birisi de her yeni oyunda olması gerektiği gibi tabiki grafik ve son derece iyi olan performans sunumu idi.

Fazla uzatmadan, ilk defa E3 fuarında sunulan yeni oyun Assassin's Creed 3'ün ilk oynanış görüntüleriyle başbaşa bıraklım;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.