Oyun

Assassin’s Creed: Empire kesinleşti!

Yeni Assassin’s Creed oyunun adının Assassin’s Creed: Empire olacağı kesinleşti. Diğer tüm detaylar haberimizde.

Assassin’s Creed: Empire kesinleşti!

Assassin’s Creed: Empire oyunu, bir perakendeci tarafından ön siparişe açıldı. Bu olayın hemen ardından, yepyeni bilgiler sızdı. Bu bilgilere göre, oyunun ismiAssassin’s Creed: Empire olacak. Yeni Assassin’s Creed: Empire, tüm seriye bir ön bölüm olacak.

1490182111_assassins-creed-empire.png

Assassin'lerin köküne ineceğiz. Antik Mısır’da geçmesi beklenen oyun, bizleri bir köle yapacak. Karakterimizin özelliği ise, Altair ile akrabalığı bulunmasıOyun Ubisoft Montreal tarafından geliştiriliyor. Ubisoft Montreal daha önce Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununu geliştirmişti.

1490182139_assassins-creed-empire-release-date-news-update-2016-release-not-happening-gameplay-revamp-details-here.jpg

4. oyunun 3 kat daha büyüğü olacak. Bu büyüklük kara mı olur deniz mi olur yoksa Antik Mısır'da olduğu için çöl mü olur bilemiyoruz. Sızdırılan bilgilere göre ana karakterimizin ten rengi, serinin diğer ana karakterlerine göre biraz daha koyu olacak, malum Antik Mısır. Oyun içerisinde seraplar da görebileceğimiz yönünde dedikodular da var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.