Oyun

Assassin’s Creed Odyssey'den Alexios iş başında!

PAX West etkinliğinde Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey'den yeni oynanış görüntüleri paylaştı.

Assassin’s Creed Odyssey'den Alexios iş başında!

Oyun tarihinin en köklü serilerinden biri olan Assassins Creed, yakında yeni oyunuyla bizlerle olacak.  2007 yılında Altair ile başlayan Assassin’s Creed serüveni, geçtiğimiz yıl satışa sunulan Origins ile adeta zirve yapmıştı. Bu sene saflardaki yerini alacak olan Assassins Creed Odyssey ise daha da devrimsel özelliklere sahip olacak.

Seattle şehrinde düzenlenen PAX West etkinliğinde Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey'den yeni oynanış görüntüleri paylaştı. Video bizleri Lesbos adasına götürüyor. Daha öncesinde de gördüğümüz Medusa savaşına şahit oluyoruz bir kez daha. 

Assassin’s Creed Odyssey'den Alexios iş başında!

Assassins Creed Odyssey temelinde bir Assassins Creed oyunu olsa da hayli farklı bir yapıda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu durum serinin tek düzeliğinden sıkılan oyuncuların da hoşuna gidecektir. Bunun dışında oyunda birçok deniz savaşları ile karşı karşıya kalacağız. Bu aktivite Black Flag oyunu ile baya sevilmişti ancak bir daha karşımıza çıkmamıştı, en azından detaylı bir biçimde. 

Assassin's Creed Odyssey, 5 Ekim 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.