Assassins Creed Syndicate ücretsiz oldu! Tıkla indir!

Ubisoft’un 2015 yılında satışa sunduğu Assassins Creed Syndicate ücretsiz oldu. İşte indirme linki.

Assassins Creed Syndicate ücretsiz oldu! Tıkla indir!

Oyun sektörünün en köklü serilerinden biri olan Assassins Creed, bu yılın sonlarına doğru yeni oyunuyla PC ve konsollarımıza konuk olacak. Bu zamana kadar eğer farklı bir Assassins Creed deneyimi yaşamak istiyorsanız, Epic Games Store’un kullanıcılarına özel sunduğu teklifi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Assassins Creed Syndicate ücretsiz oldu! Tıkla indir!

Hali hazırda Steam’in en büyük rakibi konumunda yer alan Epic Games Store, geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2020’de de her hafta ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor.

Önümüzdeki haftanın oyunları ise Assassins Creed Syndicate ve Faeria. Bu iki oyunu ücretsiz olarak indirmek için yapmanız gereken tek şey ise Epic Game Store’a abone olmak.

Assassins Creed Syndicate ücretsiz oldu! Tıkla indir! - Resim : 1

Abone olduktan sonra ücretsiz oyunlar sekmesinden, mevcutta yer alan yapımları kütüphanenize ekleyebilir ve istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Ubisoft tarafından geliştirilen Assassins Creed Syndicate 2015 yılında raflardaki yerini almıştı. Fransız ihtilali döneminde geçen oyunda hem erkek, hem de kadın karakterle oynayabiliyorduk.

AC Syndicate ve Faeria’yı 20 – 27 Şubat tarihleri arasında Epic Games Store hesabınıza ekleyebileceksiniz.

Hali hazırda Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunulan yapımlar Kingdom Com Deliverance ve Aztez. Bu oyunları da 20 Şubat’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.