Oyun

Atari yeni konsolu Ataribox'ı duyurdu!

Atari yeni konsolu Ataribox'ı duyurdu. Atari, Ataribox ile muhteşem bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Atari yeni konsolu Ataribox'ı duyurdu!

Atari, ilk olarak Ataribox'ı E3 2017'de yeni bir ürün tanıtacağız şeklinde duyurmuştu. Ataribox'ın Atari 2600'de olduğu gibi ahşap yapıda olacağını ima eden 20 saniyelik bir YouTube videosu yayınlamış ancak, video oyun yapımcısı çok fazla bilgi vermemişti. Bugüne kadar konsol hakkında. Atari, şimdi Ataribox'un nasıl göründüğünü resmen gözler önüne serdi.

1500282606_ataribox3.jpg

AtariboxSD kart desteği ve HDMI bağlantı noktası ile geliyor. Biri ahşap, diğeri siyah/kırmızı olmak üzere Ataribox'un iki versiyonu çıkacak.

1500282601_ataribox1.jpg

Atari, Ataribox'ta "güncel içerik" yanında klasik oyunlar sunmayı planlıyor. Ataribox'ın eski oyunları sunmak için NES Mini ve SNES Mini'ye benzeyeceği söyleniyor. Atari son zamanlarda markasını lisansladı, şirket Ataribox'ın yaratılmasında görev yapıyor. Umalım ki bu, Atari'nin donanımını yaratmak ve yönetmek için bir ortak için markasını yeniden lisanslaması anlamına gelmez.

Atari fiyatlandırma, çıkış tarihi, oyun içeriği veya tam özelliklerle ilgili daha fazla bilgi vermiyor. Bakalım Ataribox başarılı olabilecek mi?

1500282609_ataribox4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.