Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Türkiye'de!

Monster, Ankara’da Avrupa’nın ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazasını açıyor. İşte detaylar!

Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Türkiye'de!

Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, üçüncü mağazasını başkent Ankara’da oyunseverlere kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Mağazanın açılışı 13 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da basının ve kullanıcıların katılımıyla gerçekleşecek. Monster Notebook’un 2016 yılında açtığı İstanbul mağazası, yalnızca oyun bilgisayarlarına ayrılmış bir mağaza olması dolayısıyla kendi alanında büyük ilgi ile karşılandı.

Bu yılın nisan ayında aynı konsepti İzmir’e de taşıyan marka, şimdi Ankara’daki kullanıcılara da Monster gaming laptopları ilk elden deneme fırsatını sunuyor olacak. Çankaya Farilya İş Merkezi’nde bulunan mağaza toplam 800 metrekarelik alanıyla Avrupa’nın ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazası olma özelliğini taşıyor.

Monster Notebook’un Kurucusu ve Genel Müdürü İlhan Yılmaz Ankara mağazasının açılışı hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi, “Monster olarak nihai hedefimizin Türkiye’den teknoloji alanında bir dünya markası çıkarmak olduğunu her seferinde dile getiriyoruz.

Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Türkiye'de!

Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Türkiye'de! - Resim : 1

Elbette bunun ilk aşaması kendi ülkemizde büyük bir teknoloji markası olmak. İzmir ve Ankara mağazalarının bu ilk aşamayı gerçekleştirme yolunda çok önemli olduğuna inanıyorum. Bu yüzden bizim için çok büyük anlamı olan bu günde tüm oyuncuları Çankaya’daki mağazamızın açılışına davet ediyorum.”

Monster Notebook Ankara mağazası 13 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleşecek açılış etkinliğiyle Çukurambar Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya İş Merkezi No: 8/A Çankaya adresinde faaliyete geçecek.

Cosplay ve kılıç gösterilerinin yapılacağı bu açılışta yer almak ve markanın yüksek performanslı oyun bilgisayarlarını bizzat denemek için o gün mağazaya uğrayabilirsiniz.