Oyun

Basit, sade ve bağımlısı olacağınız yeni oyun ''Yuh''

Oynarken size de “Yuh” dedirtecek oyun!

Basit, sade ve bağımlısı olacağınız yeni oyun ''Yuh''

Yuh oyunu akıllı telefonlarda son dönemlerde oldukça popüler olan yeni nesil bir çember ve top oyunudur. Birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da zorlayıcı 40 bölümden oluşan Yuh oyunu bugün Android telefon ve tabletler için yayına girdi.

Yuh oyunu adını şaşırma ünlemi olan “Yuh”dan almaktadır. Oyunu hazırlarken test ekibimiz bölümleri geçerken oldukça fazla “Yuh” ünlemini kullandığı için bu isimle yayınlamaya karar verdik. Ayrıca akılda kalıcı olması da oldukça önemli bir etken.

1436942659_trgamescreen3.png

Oyunun teknik gereklilikleri oldukça az ve 4.3 mb’lık boyutuyla indirirken internet dostu oynarken telefon dostudur. Oyunu indirdiğiniz sırada verdiğiniz izinler sadece Google’nin istediği zorunlu izinlerdir ve herhangi bir verinize kesinlikle erişimimiz yoktur. Gönül rahatlığıyla indirip, oynamaya başlayabilirsiniz.

Farklı zorluk seviyelerindeki 40 bölüme ek olarak yeni bölümler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor ve önümüzdeki dönemlerde gelecek olan güncellemeler ile yeni bölümler eklenmiş olacak.

1436942639_trgamescreen2.png

Oyunu indirdikten sonra sağ ve sol yön tuşları ile çemberi yönlendirerek topları toplayın, bölümleri geçin!

Oyunu Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.