Oyun

Batman Arkham City' nin Robin' i gözüktü!

Oyun dünyasında merakla beklenen Batman Arkham City' de yer alacak Robin karakterinin detayları belli oldu.


Yıllardır sinema filmleri ile hayatımızda yer alan ve diğer süper kahramanlara göre özel güçleri olmadan sadece teknolojiyi kullanarak kötü adamlarla savaşan Batman, oyun dünyasına adım atarak maceralarını daha da heyecanlı hale getiyor.

Batman' de haylaz tavırlarıyla her zaman sevilen bir karakter olan Robin, Batman Arkham City' de çok daha farklı bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Baş konsept sanatçısı Kan Mutfic açıklamasında; Robin' i daha çağdaş bir karakter olarak yaratmak istedik. Dolayısıyla o eski Wonder Boy havalarından uzak durduk" dedi.

1309967409_batmanarkhamcityrobin.jpg

Sözlerine devam Kan Mutfic şöyle devam etti;

"Bizim Robin görüşümüzde bu adam biraz sorunlu bir birey. Normalde sakin ve içine kapanık ancak provoke edildiğinde çok tehlikeli ve agresif oluyor. Tıraş edilmiş kafa düşüncesi bize kafes dövüşçülerinden geldi nitekim aklımızda Robin'in boş zamanlarında bu dövüşleri yaptığı düşüncesi var. Ancak Robin'in o klasik kendine has özelliklere sahip kıyafetini de koruyacağız. Misal o kırmızı ve sarı renkleri, pelerini ve maskesi duracak."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.