Oyun

Battle Bay, ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarda!

Rovio'nun iddialı mobil oyunu Battle Bay, Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir.


Beklendiği gibi Finlandiyalı dev Rovio, bir sonraki büyük mobil oyunu olan Battle Bay'ı dünya çapında başlattı. Battle Bay, Rovio tarafından yayımlanan önceki oyunların çoğundan farklı olarak, herhangi bir kuş içermiyor.

Rovio, Battle Bayoyununda kızgın kuşlar olmamasına rağmen, hayranlarına aynı seviyede eğlence sunmayı taahhüt ediyor. Geliştiricinin söylediği gibi, Battle Bay "cebinizde gerçek zamanlı olarak çok oyunculu bir savaş alanı". 

Ancak, bu sefer kızgın bir kuş yerine bir gemi seçeceksiniz ve ona biraz silah ekleyip rakiplerinize baskı uygulamaya başlayabilirsiniz. Rovio'ya göre, Battle Bay bir MOBA gibi oynanıyor ve oyuncular, daha büyük müttefikleri filolarına katıp rakiplerini yenebiliyor.


Oyun, belirli bir oyun tarzına uyan kendi özel farklı sınıf gemi özelliklerine sahip.Örneğin, Enforcer büyük bir hasar satıcısı iken Defender neredeyse yok edilemez bir yüzdürme tankıdır. 

Geminiz, çeşitli silahlar, zırhlar, eşyalar ve yetenekler ile donatılabilir. Oyuncular oyun içerisindeki öğelerin çoğunu bile değiştirebilirler. 

Battle Bay artık App Store ve Google Play Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama içi satın alma ve Rovio ürünlerinin ve ürünlerinin ortaklarının reklamını yapma seçeneği ile birlikte geliyor.

İndirme Linkleri: App Store, Google Play

Aşağıda ve sonraki sayfalarda oyunun görsellerini inceleyebilirsiniz.


1493890257_battle-bay-for-android.jpg
1493890265_battle-bay-for-android-1.jpg
1493890274_battle-bay-for-android-2.jpg
1493890282_battle-bay-for-android-3.jpg
1493890303_battle-bay-for-android-4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.