Oyun

Battlefield 1 alana AKK uygulanmayacak!

Playstore, tüm dünyada merakla beklenen Battlefield 1 oyununu 21 Ekim Cuma günü Türkiye’deki oyunseverler ile buluşturuyor. Battlefield 1 alana AKK uygulanmayacak.

Battlefield 1 alana AKK uygulanmayacak!

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, tüm dünyada heyecanla beklenen en yeni oyunları dünya ile aynı anda kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor.

Orijinal, sürükleyici konuları, yüksek oyun kalitesi, dinamik oyun yapısı ve sinematik görsel özellikleri ile büyük bir merakla beklenen Battlefield 1, 21 Ekim Cuma günü Playstore’da oyunseverlerle buluşuyor. Ekim sonuna kadar Türk Telekom evde internet faturasıyla oyunu satın alan Türk Telekom aboneleri, Kasım ayı boyunca sınırsız adil kullanım kotası avantajından da faydalanabiliyor.

Electronic Arts (EA) tarafından geliştirilen ve dünyanın en beğenilen FPS serilerinden biri olan Battlefield serisinin en yeni oyunu olan Battlefield 1, Türkçe metin ve altyazı desteği ile sunuluyor.

Oyunseverleri 1. Dünya Savaşı atmosferine götüren ve bu savaşta geçen birçok cepheyi içeren Battlefield 1’de oyuncular piyade olarak ya da tank, motosiklet, uçak ve savaş gemilerini kullanarak Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’da birçok bölgede çarpışmalara katılabiliyor.

Türkçe metin desteği ile sunulan oyunda Osmanlı Ordusu Çanakkale Savaşı’nda Türkçe seslendirme özelliğiyle yer alıyor.

1477050025_maxresdefault.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.