Oyun

Battlefield 1'e Çanakkale Haritaları geldi!

Türk oyuncuların uzun süredir beklediği Battlefield 1 Çanakkale Haritaları sonunda piyasaya sürüldü.


Battlefield 1 Çanakkale Haritaları uzun süredir Türk oyunseverler tarafından bekleniyordu. Sonunda beklenen güncelleme ve DLC oyuncularla buluşturuldu.

Battlefield 1'de ana senaryo olarak karşımıza çıkan Çanakkale Cephesi görüntüleri merakla bekleniyordu. Battlefield 1 Turning Tides ile Birinci Dünya Savaşı'nın en önemli cephelerinde kullanıcılar savaşa giriyor.

Oyuna 2 Önemli Harita Eklendi

Battlefield 1 Turning Tides DLC eklentisine iki harita eklendi. Bu haritalar Seddülbahir ve Alçıtepe. Şirketin haritalar için verdiği bilgiler ise şöyle:

Seddülbahir

İtilaf devletleriyle Gelibolu yarımadasının sahillerine akın edin ya da Osmanlı İmparatorluğu’nun tahkimatlarını savunun. Kritik muharebeleri kazanmak için kara, hava ve deniz çatışmalarında ustalaşın.

Alçıtepe

Yüksek tansiyonlu, hızlı ve piyade odaklı bir düzende 1915 yılında Gelibolu yarımadasına yapılan İtilaf devletleri taarruzuna katılın. Kritik hakim tepe noktasında konumlanmak için yapılan tehlikeli taarruzda yer alın.

Aynı açıklamada Ocak ayında 2 yeni haritanın daha çıkarılacağı müjdesi verildi. Bu haritalar ise Heligoland Körfezi ve Zeebrugge.

Battlefield 1 Turning Tides Resmi Tanıtım Videosu:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.