Oyun

Battlefield 1'in ilk genişleme paketi ne zaman yayınlanacak?

They Shall Not Pass ismi verilen DLC'sinin Battlefield 1'in ilk genişleme paketi olacağı ve çıkış tarihi açıklandı.


Mart 2017'de yayınlanacak olan They Shall Not Pass ilk Battlefield 1 genişlemesi olacak. Tamamen yeni haritalar, yeni silahlar ve yeni oynanabilir Fransız Ordusuna sahip olan They Shall Not Pass, savaşın hikayesini genişletecek.

Bu savaş şehir ve onu çevreleyen savaş alanları çevresinde büyük orman yangınları yarattı. Aynı zamanda bu savaş Devil's Anvil olarak da bilinir. Verdun'da hızlı bir şekilde Samogneux ve tüm ormanlar yerle bir oldu. Verdun Savaşı 9 ay sürerek Birinci Dünya Savaşı'ndaki en uzun savaş oldu. Bizler 1916 yılının Şubat ayında başlayan bu savaşın bir parçası olacağız.

1482256682_battle-at-verdun.jpg1482256703_samogneux.jpg

Fort Vaux'daki kahraman garnizonun hikayeleri bize derin bir şekilde esin kaynağı oldu. Fransızlar ve Almanlar bombalar, alev atıcıları ve zehirli gazlarla vahşice burası için savaştılar. Verdun'daki savaş boyunca 40 milyon top ateşlendi, toprak eridi, yeryüzü tamamen şekil değiştirdi.

Tüneller ve yeraltı kaleleri Battlefield 1'de bize henüz keşfedilmemiş yeni deneyimler sunuyor. Soissons Muharebesi, 1918'in sonlarında gerçekleşen büyük Fransız tank saldırılarını bize tekrar yaşatıyor. Savaş, Aisne Nehri üzerindeki önemli köprülerin etrafında dönüyor. 

1482256716_battle-of-soissons.jpg1482256724_opening-barrage-of-the-battle-of-verdun.jpg

They Shall Not Pass'a erken bir başlangıç yapmak istiyorsanız, bir Battlefield 1 Premium Pass bunu size sağlayacaktır. Battlefield 1 Premium Pass, genişlemeye erken erişim, öncelikli sunucu erişimi, 20 yeni silah, 14 ücretsiz savaş paketi, benzersiz bir asker künyesi ve daha fazlasıyla birlikte geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.