Oyun

Battlefield 4 Chine Rising için muhteşem bir çıkış videosu geldi!

Premium kullanıcıları muhteşem her anı aksiyon dolu bir paket bekliyor!


Dünyanın en iyileri arasında yer alan Battlefield yeni oyunu 4 ile birlikte oyun dünyasını sallamaya başladı. FPS dalında rakip tanımayan Battlefield, Electronis Arts'ın en büyük hasılat ettiği oyunlar arasında yer alıyor. Battlefield 4 adıyla 29 Ekim 2013 içerisinde raflardaki yerlerini alan oyunun geliştirici koltuğunda DICE ve Electronic Arts oturuyor.

Geçtiğimiz günlerde EA, söz verdiği DLC videosunu nihayet yayınladı, yayınlanan yeni video ile birlikte paket,  Premium üyelere de sunulmuş oldu. DLC videosuyla birlikte gelen bu haber binlerce kullanıcıyı da sevindirmiş oldu. Oyun çıkalı henüz haftalar olsa da Call of Duty Ghosts ile olan rekabeti kaldığı yerden son derece dişe diş bir mücadeleyle devam ediyor.

1386236574_battlefield-4-china-rising-altai-rangewm.jpg

Oyun severlerin ve yorumcuların ilk eleştirilerine baktığımızda hikaye kısmının Ghosts'da daha iyiyken, Multiplayer modunun yine geçtiğimiz yıl olduğu gibi Battlefield'da daha iyi olduğu dile getiriliyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri DLC için yayınlanan video ile baş başa bırakalım, iyi seyirler. (imkan dahilinde 1080p izlemeniz tavsiye edilir.)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.