Oyun

Battlefield 5 Çalışmaları DICE Tarafından Onaylandı

Normal şartlar her iki yılda bir gördüğümüz Battlefield serisini yeni oyunu Battlefield 5 için heyecan verici bir gelişme yaşandı


Normal şartlar her iki yılda bir gördüğümüz Battlefield serisini yeni oyunu Battlefield 5 için heyecan verici bir gelişme yaşandı. Oyunun yapımcısı DICE, yeni oyunun 2016 yılı için hazırlandığı onayladı.

1450103980_battlefield-5-calismalari-dice-tarafindan-onaylandi.jpg

Battlefield 5 Çalışmaları DICE Tarafından Onaylandı

2013 yılında piyasaya sunulan Battlefield 4'ten 2 sene sonra Battlefield Hardline sürümünü piyasaya sunan EA, serisinin yıllık olarak yayınlanmayacağını söylemiş olsa da DICE bu durumu değiştirecek gibi görünüyor. DICE ekibinin geliştirici direktörü Dan Vaderlind, Battlefront'un yayınlanmasının ardından bir sonraki Battlefield projesine geçtiğini Twitter hesabı üzerinden duyurdu. 

1450104157_screen-shot-12-14-15-at-04.41-pm.jpg

Vaderlind, oyunun 2016 yılının hangi döneminde çıkacağı hakkında bilgi vermedi fakat bu denli bir duyurunun önümüzdeki sene oyunun çıkacağı yönünde yüksek olasıklıklara sahip olmasını sağladı. Hardline ile farklı bir deneyim sunan DICE firmasının Battlefield 5 ile oyunun orjinal yapısına dönüp serinin tutkunlarını sevindirmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.