Oyun

Battlefield V'in açık betası ne zaman düzenlenecek?

Electronic Arts, Battlefield V'in açık betasının düzenleneceği tarihi oyuncularla paylaştı.

Battlefield V'in açık betası ne zaman düzenlenecek?

 Electronic Arts, Battlefield V'in açık betasının Eylül ayının başında kullanıcılara sunulacağını duyurdu. Henüz Eylül ayının kaçında yapılacağı belli olmayan betanın detayları ilerleyen günler gelecektir.

Battlefield V açık betasında bulunacak modlar, haritalar ve başlangıç ve bitiş saatleri henüz açıklanmadı. Tek resmi bilgi Battlefield V'i ön sipariş verenlerin ya da PC'de Origin Access Premier abonelerinin açık betaya erkeden erişebilecek olması.
 
Bildiğiniz üzere Temmuz ayının başlangıcında Battlefield V'in kapalı alfası gerçekleştirildi. Kapalı alfada oyuncular Conquest modunu ve ya Fall of Norway Grand Operation'ı oynama fırsatı buldular.

Oyuncular Arctic Fjord haritasında kıyasıya bir mücadeleye girdiler. Şimdilik bazı buglar ve mantıksız grafik hataları gözükse de son sürümde bu hatalardan arındırılmış bir oyun göreceğimize inanıyorum. Umarım Ubisoft'ta beni duyuyordur... 

Electronic Arts ayrıca Gamescom 2018'de yer alacağını doğruladı. Bu da Battlefield V'ten yeni bir şeyler görebileceğimiz anlamına geliyor. Gamescom 2018 etkinliği 21 - 25 Ağustos 2018 tarihleri arasında Almanya'nın Köln şehrinde gerçekleştirilecek. 

Battlefield V 19 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için raflardaki yerini almış olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.