Oyun

Battlefield: Hardline ne zaman geliyor?

Star Wars: Battlefront'ta cabası!

Battlefield: Hardline ne zaman geliyor?

Özgürlük teması ile FPS türünü bir arada başarılı bir şekilde sunan Battlefield serisine katılacak olan Battlefield: Hardline, önümüzdeki ay çıkmasını beklerken; geçtiğimiz aylarda geliştirici ekip Visceral Games tarafından yapılan açıklama ile çıkış tarihinin ertelendiği açıklanmıştı. 2015 yılının ilk çeyreğinde çıkacağı belirtilen oyun için net tarih bugün bizlerle buluştu.

EA Games tarafından yapılan açıklamada; PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için geliştirilen Battlefield: Hardline; 17 Mart tarihinde Amerika'da, 19 Mart 2015 tarihinde ise Avrupa ülkelerinde piyasada olacağı belirtildi. Bunun yanında merkala beklenen Star Wars: Battlefront için de çıkış tarihi sunuldu. Oyunun en erken 2015 yılının yaz ayında geleceği belirtildi. FPS türünde olacak oyun için, şimdiden heyecanlanmalar başladı. Daha iyi bir deneyim için ertelenen oyun, rakipleri karşısında neler yapacak merakla bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.