Oyun

Battlefield V resmi olarak duyuruldu!

Merakla beklenen yeni Battlefield oyunu sonunda resmi olarak duyuruldu. Battlefield V adıyla gelecek olan oyun 23 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan yayın sırasında oyuncuların beğenisine sunulacak.

Battlefield V resmi olarak duyuruldu!

Geçtiğimiz haftalar, Battlefield V adı ile yeni bir Battlefield oyunun geliştirildiğini sizlere aktarmıştık.

Geçtiğimiz hafta medyada boy gösteren Battlefield V söylentileri, EA tarafından sonunda dün gece doğrulandı. İnternete sızan pek çok görsel, söylenti yeni bir Battlefield oyunun yolda olduğunun sinyallerini oyunculara veriyordu zaten ''Battlefield bir daha asla eskisi gibi olmayacak" sözler ile.

Geçtiğimiz gün itibari ile bu söylentiler de doğrulanmış oldu. Battlefield'in resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; "EA DICE’ın çok ses getirecek yepyeni topyekün savaş destanı: Battlefield V. Battlefield V ile katılacağınız destansı serüvene ilk bakış için, 23 Mayıs’taki yayına katılın. Battlefield V canlı tanıtımında, oyunu geliştiren ekip, vizyonunu bizimle paylaşacak. Battlefield bir daha asla eskisi gibi olmayacak" sözlerine yer verildi.

23 Mayıs'ta yapılacak olan canlı yayını aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yapılan bu açıklamalar ile birlikte söylentilerin bir kısmı da doğrulanmış oldu. Battlefield 1 ile bizleri geçmize götüren DICE şimdi bizlere ne sunacak? İkinci Dünya Savaşı? Oyuncular tarafından en çok merak edilen sorular bunlar olsada birçok kullanıcı oyunun modern zamanda geçeceğini düşünüyor. Gerçi en son ortaya çıkan görselde bizlere bir at gösteriliyordu. Tüm bu soruların cevabı 23 Mayıs'ta son bulacak olsada şimdiden internette bu konu hakkında tartışmalar gittikçe büyüyor.

''Battlefield bir daha asla eskisi gibi olmayacak" 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.